GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 4542702
nr 454 2702
Vas
Argenta , Gustavsbwerg 1045, höjd: 16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 februari 2007
kl 17:03:13
450 kr
450 kr
550 kr
550 kr
Argenta